Przesyłka

Wszystkie zamawiane przez Państwa odbitki fotograficzne są starannie zapakowane w specjalne pudełko, które zabezpiecza zdjęcia przed zgnieceniem lub uszkodzeniem w trakcie transportu.

przestłka i płatności

Dodatkowo, pudełko osłonięte jest wodoodporną folią.

Podobnie pakujemy wszystkie fotogadżety, gwarantujemy że dotrą do państwa w nienaruszonym stanie.

Wydruki wielkoformatowe są zwijane w rolki i umieszczane w specjalne twarde tuby.Wysyłka towaru

... odbywa się raz dziennie o godzinie 16.00
Jesli zatem zamówienie zostanie złożone oraz opłacone przed południem, powinno być u Państwa następnego dnia.

Wyjątkowo w przypadku dużej ilości zleceń, zamówienie może zostać zrealizowane w ciągu 48h.

 

 
 

Odbior osobisty

Jest możliwy w Rzeszowie, przy ul. Kościuszki 11

Więcej informacji w zakładce kontakt.


 

 

 
 

Płatności

Szybkie płatności w trybie on-line, umożliwiające Państwu dokonanie płatności w preferowanej formie – za pośrednictwem karty kredytowej Visa i MasterCard, szybkiego e-transferu lub przelewu internetowego.Mają Państwo również możliwość zapłaty zwykłym przelewem bankowym na konto BPKOPLPW PL20 10204391 0000 640200035675. W tytule przelewu proszę podać imię ,nazwisko i numer zamówienia.

Partnerem serwisu, zapewniającym gwarancję bezpieczeństwa transakcji jest firma Dotpay, świadcząca swoje usługi w tym zakresie nieprzerwalnie od 2001 roku. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i dogłębnej znajomości rynku, pomaga Państwu dokonywać płatności łatwo i bezpiecznie, zapewniając najwyższy standard obsługi i bezpieczeństwa transakcji w sieci Internet.


Dotpay

mTransferPłacę z Inteligo (konto Inteligo)MultiTransfer (MultiBank)Płacę z iPKOPrzelew24 (BZWBK)Płać z NordeaPrzelew z BPHPekao24PrzelewPłacę z ING Bank ŚląskiMillennium - płatności internetowePłacę z Alior BankiemPłacę z Citi HandlowyMeritumBank PrzelewPay Way Toyota BankPłać z BOŚDeutsche Bank PBC S.A.Kredyt Bank S.A. (KB24)Lukas BankInvestBankBank Gospodarki ŻywnościowejVolkswagen Bank Polska S.A.BS Wschowa (Bank Spółdzielczy we Wschowie)Karty płatnicze